Reklama

Ładowanie...

Prezent last minute dla dzieci

Prezent last minute dla dzieci

20.12.2019
Czyta się kilka minut
Książka to zawsze dobry prezent – zwłaszcza, gdy do Gwiazdki zostało zaledwie kilkadziesiąt godzin. Co spośród nowości wydawniczych wybrać dla dziecka? Opowiadają Katarzyna Kubisiowska i Marta Filipiuk-Michniewicz
Targi Książki dziecięcej "Przecinek i kropka", 2017 / fot. Bartosz KRUPA / East News
Targi Książki dziecięcej "Przecinek i kropka", 2017 / fot. Bartosz KRUPA / East News

Posłuchaj

K

Klasyka sprawdza się zawsze, są książki wciągające nie tylko dzieci, ale także dorosłych, nadające się do oglądania leżąc na podłodze, familijne oraz takie, które są niezawodne przy usypianiu. O tym, co spośród nowości wydawniczych warto sprawić dziecku pod choinkę, opowiadają Katarzyna Kubisiowska i Marta Filipiuk-Michniewicz.

Posłuchaj także: Anna Dziewit-Meller. co czytać z dziećmi


Wykorzytano utwór: Kevin MacLeod, "Thinking Music" (incompetech.comfilmmusic.io) na licencji CC BY

PODKAST TYGODNIKA POWSZECHNEGO

„Podkast Powszechny”: Wszystkie odcinki »

Słuchaj w: Spotify Apple Podcasts Google Podcasts Lecton RSS

„Podkast Powszechny”: o najważniejszych tematach z autorami i gośćmi „Tygodnika” rozmawiają Michał Kuźmiński Krzysztof Story. A także autorskie cykle: Jagielski Story, gdzie co dwa tygodnie informacje o najważniejszych wydarzeniach przeplatają się z historiami i anegdotami z podróży i pracy jednego z najwybitniejszych polskich reporterów i korespondentów wojennych, Wojciecha Jagielskiego, z którym rozmawia Krzysztof Story Punkt zwrotny oraz Własny pokójKatarzyna Kubisiowska i jej goście | Sztuka powszechnie nieznanaMagdalena Łanuszka odkrywa dla nas na nowo średniowieczne dzieła | Miesiąc w nauce z autorskim przeglądem newsów naukowych Łukasza Lamży Opowieści z Izraela: korespondencje Karoliny Przewrockiej-Aderet

PODOBAŁ CI SIĘ PODKAST? WSPIERAJ NAS NA PATRONITE »

Weź, słuchaj!

Współwydawcą Podkastu Powszechnego jest Fundacja Tygodnika Powszechnego

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter