Reklama

Co czytać z dziećmi

Co czytać z dziećmi

13.12.2019
Czyta się kilka minut
Anna Dziewit-Meller, pisarka, felietonistka i mama, opowiada o swoich olśnieniach w dziecięcej literaturze. Jakie książki, komiksy i audiobooki warto sprawić najmłodszym pod choinkę? I jak samemu mieć ze wspólnej lektury frajdę?
fot. Marianna OSKO / East News
fot. Marianna OSKO / East News

Posłuchaj

A

Anna Dziewit-Meller, pisarka, felietonistka „Tygodnika Powszechnego” oraz mama prawie sześcioletniej Basi i prawie ośmioletniego Gustawa, w rozmowie z Martą Filipiuk-Michniewicz poleca książki najlepsze na wspólne lektury. 


CZYTAJ TAKŻE

JUSTYNA BARGIELSKA: Otwieranie oczu jest podstawowym kryterium, według którego można rozpatrywać wartość książki dla młodzieży.


Wykorzytano utwór: Kevin MacLeod, "Thinking Music" (incompetech.comfilmmusic.io) na licencji CC BY

pobierz RSS Słuchaj w iTunes Słuchaj w Google Podcasts Słuchaj w Spotify Lecton

PODKAST POWSZECHNY

Oficjalny podkast „Tygodnika Powszechnego”: rozmowy, tematy, kraj, świat, wiara i kultura, nauka i zmysły. Poważnie, a czasem mniej poważnie.

Weź, słuchaj!

Wszystkie odcinki »

Współwydawcą Podkastu Powszechnego jest Fundacja Tygodnika Powszechnego

Współpraca:


https://audiodelic.pl/

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz