Reklama

Pomoc dla Karoli

Pomoc dla Karoli

30.10.2005
Czyta się kilka minut
Moja córeczka Karolina ma 11 lat. Choruje na rzadkie i poważne schorzenie neurologiczne - zespół Retta (ma cechy porażenia mózgowego i autyzmu). Karola miała być roślinką - miała nie mówić, nie siedzieć, nie stać, o chodzeniu nie mówiąc. A jednak siada i to bez pomocy! Po siedmiu latach powiedziała “mama" i była to najpiękniejsza dla mnie chwila. Obecnie córka jest intensywnie pionizowana. Mimo że wkładam dużo serca i wysiłku w jej rehabilitację, nie jestem w stanie zapewnić jej takiej stymulacji, jakiej wymaga, by mogła samodzielnie stanąć. Karola musi korzystać z pomocy specjalistów i wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, potrzebuje też zalecanego przez lekarza pionizatora.
K

Koszt jednego turnusu wynosi ok. 3500 złotych, a moje dochody są zbyt małe, bym uzbierała taką sumę kilka razy w roku. Wszystkich, którzy chcieliby mi pomóc, proszę o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0-22 832-19-25):

PKO BP XV O/Warszawa, 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem “na leczenie i rehabilitację Karoliny Wierzchowskiej".

Za każdą pomoc - z serca dziękuję.

KATARZYNA WIERZCHOWSKA (Warszawa)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]