Reklama

Otwórz

Otwórz

09.01.2006
Czyta się kilka minut
W nowej książce Zagajewski zachowuje doskonałą równowagę między jawą a marzeniem (to z wiersza Równowaga), abstrakcją i konkretem, między niematerialnym obłokiem niewiedzy i przywiązaniem do bezbronności tego, co ziemskie.
G

Gdy w internecie wpiszemy hasło: "Zagajewski Anteny", wyszukiwarka pokaże przede wszystkim adresy księgarń, w których można kupić tomik, następnie zaprowadzi nas na stronę z dyskusją literacką na temat "Anten". Tu jeden z głosów w formie podsumowania stwierdza: "Nie ma to jak dobrze - przepraszam za słowo - doj.... Zagajewskiemu". Trafimy też na strony o Politechnice Gliwickiej, jej dziejach i roli ojca poety, profesora Tadeusza Zagajewskiego, w tworzeniu Wydziału Elektroniki - wykładano tam także przedmiot o nazwie "Anteny".

Wyszukiwarka podsunie nam mimo wszystko kilka kontaktów do firm instalujących anteny, a dzięki temu przypomni, że te najlepsze, profesjonalne, wykonane na indywidualne zamówienie - a chyba tylko takie nas interesują - przeznaczone są do "odbioru w szczególnie trudnych warunkach. Charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją mechaniczną,...

10941

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]