Reklama

Ładowanie...

OBRAZ TYGODNIA

04.05.2013
Czyta się kilka minut
23 kwietnia – 3 maja 2013
R

Rząd bez Gowina. Premier zdymisjonował ministra sprawiedliwości za wypowiedź w TVN 24 sugerującą, że niemieccy naukowcy importują z Polski zarodki in vitro, na których następnie robią eksperymenty. „Nie mogę raz na tydzień tłumaczyć się za ministra, zbyt upolityczniającego kwestie, którymi się zajmuje – zadeklarował Donald Tusk. – Spory światopoglądowe nie muszą dewastować polskiej polityki i rujnować kolejnego rządu”. Następcą jednego z liderów frakcji konserwatywnej w PO został inny konserwatysta, były szef MSW w rządzie Jerzego Buzka Marek Biernacki. Gowin deklaruje, że zostanie w PO.

Reforma reformy. Na spotkaniu z przedstawicielami ruchu Matki I Kwartału Donald Tusk zadeklarował, że wydłużone do roku urlopy rodzicielskie obejmą wszystkich, których dzieci urodziły się od stycznia 2013 r. (wcześniej mówiono o dzieciach urodzonych po 17...

4908

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]