Reklama

Nowe „Lekcje czytania”

22.09.2014
Czyta się kilka minut
Przed wakacjami pomysłodawca akcji „Lekcje czytania” Grzegorz Jankowicz pisał w „Tygodniku”:

Pojedyncze spotkania, które odbywają się raz na jakiś czas, są bezcenne, ponieważ inspirują uczniów do własnych poszukiwań. Jednak rozwijanie kompetencji czytelniczych wymaga działań konsekwentnych i długofalowych. Od września – prócz naszych zwyczajowych warsztatów – w kilku wybranych szkołach zainicjujemy całoroczne kursy. Przygotowane we współpracy ze specjalistami (literaturoznawcami, metodykami oraz socjologami literatury) programy, składające się nie z jednej, lecz z całego cyklu lekcji czytania, będą realizowane w poszczególnych instytucjach edukacyjnych”.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY O PIERWSZYM KURSIE, KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ W TARNOWSKICH GÓRACH

Cykl „Lekcji czytania” przygotował prof. Ryszard Koziołek, juror Nagrody Literackiej Nike, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, laureat Nagrody Literackiej Gdynia, stale współpracujący z „...

1582

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]