Reklama

Wydanie specjalne TP "Smak wolności"

Nostra culpa

Nostra culpa

19.11.2012
Czyta się kilka minut
„TP” nr 45/12
W

W rozmowie z Wojciechem Sikorą o Archiwum Giedroycia, opublikowanej w „TP” nr 45/12, znalazła się informacja o projektowanym wydaniu listów Jerzego Giedroycia z „krajowcami”, m.in. z „Wiktorem Jedlickim”. Mowa oczywiście o Witoldzie Jedlickim, którego skądinąd trudno zaliczyć do „krajowców”, ponieważ z wyjątkiem jednego wcześniejszego listu cała jego obfita korespondencja z Redaktorem „Kultury” rozpoczęła się po wyjeździe z Polski w roku 1962. Za pomyłkę przepraszamy.

512

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]