Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

07.02.2016
Czyta się kilka minut
S

SZKIELETOR Z SEKSAPILEM
Na tę wiadomość krakowianie czekali 35 lat: do końca marca ruszą prace przy przebudowie Szkieletora – szpecącego centrum nieukończonego biurowca Naczelnej Organizacji Technicznej. Nowa wieża ma powstać do końca 2019 r.; jej dwa ostatnie piętra, łącznie 1000 m kw., staną się najwyższym w Krakowie tarasem widokowym. Jak tłumaczy Szymon Duda, jeden z inwestorów, taras ma być „dodatkowym seksapilem tego miejsca dla najemcy”.

PANDA NA SYGNALE
4,5 tys. maskotek, zebranych wśród klientów sieci Ikea, trafiło do Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Pluszowe rekiny, świnie, pandy i brokuły uzupełnią załogi karetek – będą pomagać najmłodszym i najbardziej zestresowanym pacjentom.

WYŻSZA SZKOŁA MYCIA
Trójka studentów z Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Ekonomicznego uruchomiła pierwszą...

1633

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Podobne teksty

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]