Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

27.07.2015
Czyta się kilka minut
C

CZARNY KOŃ W NIEBIESKIEJ KOSZULI
Trzech kandydatów ubiega się o stanowisko dyrektora Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu. Pierwszy z nich to słynny były dyrektor Zarządu Dróg i Komunikacji, Jan T., trzynastokrotnie oskarżony przez krakowską i nowosądecką prokuraturę, m.in. o korupcję, niegospodarność i mobbing. Drugi – Krzysztof Wąsowicz, były prezes MPK Łódź, również oskarżony o korupcję, ale uniewinniony. Trzeci kandydat jest nieznany dziennikarzom, a ponieważ komisja nie chce podać jego nazwiska, nazwali go „człowiekiem w niebieskiej koszuli”; później ustalono, że to Robert Nielaba, olkuski radny. W trakcie zsyłania tego tekstu do druku wynik rozgrywki nie był jeszcze znany.

DOM NOWOCZESNEGO ROBOTNIKA
Na nowohuckim osiedlu Stalowym rozpoczęły się prace, które mają zamienić socrealistyczny Dom Młodego Robotnika w...

2022

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]