Reklama

Nasz Pasaż

Nasz Pasaż

04.04.2015
Czyta się kilka minut
N

NIEDYSKRETNA PRYWATA
„Pozwolę sobie dyskretnie zrobić taką prywatę” – zapowiedziała na wykładzie na Akademii Górniczo-Hutniczej prof. Janina Milewska-Duda, po czym podała studentom do podpisania listę poparcia kandydatury jej syna w wyborach prezydenckich. Film z wykładu został ujawniony 1 kwietnia przez „Fakt”. Joachim Brudziński w radiu RMF stwierdził, że rodzina Dudy jest atakowana, i ujawnił: „Andrzej Duda ma tchórzofretkę, więc czekam, kiedy zostanie również zaatakowana”. Sam Duda skomentował na Twitterze: „Mama to Mama. A podpis to nie głos”. Z pewnością jego wizerunek został ocieplony: wyborcy dowiedzieli się, że ma nie tylko kochającą mamę, ale też kochaną tchórzofretkę.
NAGRODA ZA NÓŻ
W tym trudnym czasie AGH miała także powód do dumy: studenci metalurgii, Estera Machoń i Remigiusz Błoniarz, otrzymali wyróżnienie na...

2046

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]