Reklama

Nasz Pasaż

Nasz Pasaż

04.04.2015
Czyta się kilka minut
N

NIEDYSKRETNA PRYWATA
„Pozwolę sobie dyskretnie zrobić taką prywatę” – zapowiedziała na wykładzie na Akademii Górniczo-Hutniczej prof. Janina Milewska-Duda, po czym podała studentom do podpisania listę poparcia kandydatury jej syna w wyborach prezydenckich. Film z wykładu został ujawniony 1 kwietnia przez „Fakt”. Joachim Brudziński w radiu RMF stwierdził, że rodzina Dudy jest atakowana, i ujawnił: „Andrzej Duda ma tchórzofretkę, więc czekam, kiedy zostanie również zaatakowana”. Sam Duda skomentował na Twitterze: „Mama to Mama. A podpis to nie głos”. Z pewnością jego wizerunek został ocieplony: wyborcy dowiedzieli się, że ma nie tylko kochającą mamę, ale też kochaną tchórzofretkę.
NAGRODA ZA NÓŻ
W tym trudnym czasie AGH miała także powód do dumy: studenci metalurgii, Estera Machoń i Remigiusz Błoniarz, otrzymali wyróżnienie na...

2046

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]