Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

29.09.2014
Czyta się kilka minut
G

GROZA W MELEKSIE. Straż miejska zatrzymała kierowcę meleksa, który wykonał efektowny rajd po ulicy Basztowej: jechał slalomem, gwałtownie przyspieszając i hamując. Był pod wpływem marihuany. Turystom, których wiózł, nic się nie stało.

NOWA JAKOŚĆ WYZWISK. Przed derbami na murach pojawiły się nowe hasła: „Wisła Kraków myśli, że hejnał jest jodłowany”, „Cracovia ma tępe maczety”, „Wisła Kraków w sumie lubi Cracovie ale nie wie jak zagadać” (pisownia oryginalna). Podobna akcja odbyła się jakiś czas temu w Łodzi; okazało się wtedy, że zabawne hasła pod adresem ŁKS-u i Widzewa mają jednego autora.

ŚWIAT PIPET. W piątek 26 września odbyła się Małopolska Noc Naukowców. W Krakowie, Tarnowie, Niepołomicach, Andrychowie, Skawinie i Nowym Sączu zorganizowano setki wykładów i pokazów. W Krakowie można było m.in. zobaczyć zjawisko...

1313

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]