Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

15.09.2014
Czyta się kilka minut
Ś

ŚMIECH NA WYSPIE. W wyborach na prezydenta Krakowa PiS wystawi... polityka związanego z PO. Chodzi o Marka Lasotę, radnego klubu PO w sejmiku wojewódzkim i szefa krakowskiego oddziału IPN. Podczas urlopu na Krecie miał dostać od Ryszarda Terleckiego z PiS esemesa z propozycją kandydowania. Kazimierz Czekaj z PO był mniej oszczędny i do Grecji zadzwonił. Jak zdradził dziennikarzom, zamiast potwierdzenia „na koniec rozmowy usłyszał jedynie głośny śmiech”.

NIESMAK NAD RZEKĄ. „Je…ne pokolenie Wertera pseudo patrioci pseudo idioci ćwierć romantycy ćwierć dekadenci na wskroś degeneraci” – takiej treści różowy napis pojawił się na kładce Bernatka, najbardziej romantycznym moście Krakowa. Nie wiadomo, czy hasło jest wyrazem ogólnej frustracji kondycją polskiego społeczeństwa, czy też skierowane jest do zakochanych, wieszających na kładce kłódki z...

1700

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]