Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

15.09.2014
Czyta się kilka minut
Ś

ŚMIECH NA WYSPIE. W wyborach na prezydenta Krakowa PiS wystawi... polityka związanego z PO. Chodzi o Marka Lasotę, radnego klubu PO w sejmiku wojewódzkim i szefa krakowskiego oddziału IPN. Podczas urlopu na Krecie miał dostać od Ryszarda Terleckiego z PiS esemesa z propozycją kandydowania. Kazimierz Czekaj z PO był mniej oszczędny i do Grecji zadzwonił. Jak zdradził dziennikarzom, zamiast potwierdzenia „na koniec rozmowy usłyszał jedynie głośny śmiech”.

NIESMAK NAD RZEKĄ. „Je…ne pokolenie Wertera pseudo patrioci pseudo idioci ćwierć romantycy ćwierć dekadenci na wskroś degeneraci” – takiej treści różowy napis pojawił się na kładce Bernatka, najbardziej romantycznym moście Krakowa. Nie wiadomo, czy hasło jest wyrazem ogólnej frustracji kondycją polskiego społeczeństwa, czy też skierowane jest do zakochanych, wieszających na kładce kłódki z...

1700

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]