Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

08.09.2014
Czyta się kilka minut
O

ODPOCZYNEK W KOPALNI. W Krakowie rozegrano mecze pierwszej fazy mistrzostw świata w siatkówce. Trzech zawodników Włoch skorzystało z okazji, żeby zwiedzić kopalnię soli w Wieliczce – pojawili się tam w sportowych strojach, wzbudzając podekscytowanie wśród pracowników, zwiedzających i dziennikarzy. Wytłumaczyli, że „w przeciwieństwie do swoich kolegów z drużyny wolny czas wolą spędzać w kopalni niż w łóżku”. Przewodniczka zdała szczegółową relację Polskiej Agencji Prasowej: „Byli bardzo mili i zadawali wiele pytań. (…) Ciekawostką może być fakt, że nie mieścili się w niektórych korytarzach”.

PIKNIK BOJOWY. 6. Brygada Powietrznodesantowa świętowała w koszarach przy ulicy Ułanów. Krakowianie mogli wziąć udział w wojskowym pikniku: zobaczyć spadochroniarzy skaczących z samolotów, obejrzeć pokazy taktyczne, walkę wręcz i prezentację uzbrojenia, a...

1805

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]