Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

11.08.2014
Czyta się kilka minut
Fot. Materiały prasowe
Ś

ŚWIEŻA ZIELEŃ. Liczba krakowskich parków zwiększy się z 40 do 43. Otwarcie Ogrodów Łobzów (wizualizacja), które powstaną na styku Krowodrzy i Bronowic, przewidziane jest na zimę 2015 r. Park Jalu Kurka przy ul. Szlak, działający od XVII w. do 2004 r., odnowiony i uporządkowany będzie ponownie dostępny od jesieni. W przyszłym roku otwarte zostaną także zrekonstruowane renesansowe ogrody wawelskie.

KOMEDIA OMYŁEK. Filmowcy z Bollywood znów kręcą w Krakowie. W filmie „Bangistan” – „sensacyjnej komedii omyłek o dwóch terrorystach amatorach” – oprócz Barbakanu, Dworca PKP i Kopalni Soli w Wieliczce w tle zagrają Cezary Pazura, Bilguun Bill i Tomasz Karolak, obwołany przez hinduskie media „polskim Jimem Carreyem”. Główne role zagrają Riteish Deshmukh oraz Pulkit Samrat, znany z opery mydlanej pod frapującym i aforystycznym tytułem „Ponieważ każda...

1802

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]