Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

18.08.2014
Czyta się kilka minut
P

POZIOM SZEŚCIOLATKA. Sławomir Ptaszkiewicz, niezależny kandydat na prezydenta Krakowa, ogłosił swój „manifest”. Dokonał tego pod hotelem Forum, który zasłonił własnym billboardem: stanął obok starannie wybranej dziewczynki, mówiąc: „Dziś tak wygląda relacja władzy do mieszkańców. Urzędnicy patrzą na nas z góry, jak na dzieci”. Następnie przykucnął i dodał: „Czy tak nie rozmawia się lepiej? Urzędnicy też powinni zejść do innego poziomu relacji”. Pochwalił się też osiągnięciami w służbie miastu, m.in. zamianą prywatnej terenówki na auto elektryczne. Kampanię wyborczą można prowadzić od września.

RADA STARSZYCH. Ruszył nabór do Rady Krakowskich Seniorów, która ma działać przy prezydencie, opiniując decyzje radnych i urzędników. Kandydaci muszą mieć ukończone 60 lat i legitymować się poparciem co najmniej 20 seniorów. Zgłoszenia (formularz...

2208

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]