Reklama

Nałogowi użytkownicy

Nałogowi użytkownicy

30.10.2016
Czyta się kilka minut
Biorą świadomie, gromadzą wiedzę, uczą innych. Ich wspólnym domem jest forum istniejące od dwudziestu lat. Narkomani-konsumenci.
Fot. Cris Faga / NURPHOTO / GETTY IMAGES
C

Co się stało z Panem Muchomorem? Ludzie zmartwieni pytają w postach: czy to prawda? Pan Muchomor, na forum człowiek legenda, od długiego czasu milczy. Student ASP, człowiek z wielką duszą, z charakterem. Jeszcze niedawno widziano go na ulicy w całkiem dobrej formie. Ale dawał chłopak morfinę po kablach.

Niektórzy zwyczajnie nie umieją ćpać, pisze złośliwy troll. Usunąć go, zbanować. Pamięci poległych się tutaj nie obraża. Bo Pan Muchomor, wiemy to na pewno, zszedł z tego forum i z tego świata.
Tego, który zniknął, żegna się tutaj krótko: „Dobry był z niego chłop”. Albo inaczej: „Żegnaj, opiatowy wojowniku”.

Ona: tabletki to nie wstyd

– Po prochach nic nie pamiętasz. Jakby poprzedniego życia nie było. Antydepresanty powodują, że zapominasz o chorobie, czujesz skok energii, w końcu chce ci się wstawać z łóżka. Wiem to teraz, ale wtedy myślałam...

18207

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]