Reklama

Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego

Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego

18.05.2015
Czyta się kilka minut
Michał Olszewski z nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za książkę „Najlepsze buty na świecie”.
Fot. Jacek Marczewski / AGENCJA GAZETA
L

Laureatką tegorocznej edycji konkursu dla najlepszych reportażystów została też Swietłana Aleksijewicz za „Czasy secondhand”. Nagrodę dla tłumacza otrzymał Jerzy Czech, który przełożył „Czasy secondhand” na język polski. Na książkę Michała Olszewskiego złożyły się reportaże publikowane uprzednio również w „Tygodniku Powszechnym”. Naszemu przyjacielowi (Michał pracował w redakcji „TP” w latach 2006–2014) serdecznie gratulujemy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]