Reklama

Ładowanie...

Mgły, trochę śniegu i silny smog

Mgły, trochę śniegu i silny smog

04.12.2017
Czyta się kilka minut
Tak wyglądał początek grudnia na południu Polski.
PIOTR TUMIDAJSKI / FORUM
S

Stężenie szkodliwych pyłów PM2,5 i PM10 na Śląsku przekraczało 800 proc. normy (w Rybniku sięgnęło 1200 proc. normy pyłu PM2,5), w Krakowie i okolicach – 600 proc. Wokół ogłoszonego wiosną rządowego programu „Czyste powietrze” panuje głucha cisza. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]