Reklama

Ładowanie...

Medytacja dzieci i młodzieży w Twojej szkole

14.01.2013
Czyta się kilka minut
31 stycznia 2013 Konferencja * Collegium Bobolanum * Warszawa; 1 lutego 2013 Warsztaty * Warszawa
P

Prowadzący: dr Cathy Day i Ernie Christie – dyrektorzy Biura Edukacji Katolickiej Diecezji Townsville w Australii; Laurence Freeman OSB – dyrektor The World Community for Christian Meditation (WCCM); Bogdan Białek – psycholog, redaktor naczelny magazynu psychologicznego „Charaktery”

Organizatorzy: „Charaktery”, „Psychologia w Szkole”, www.charaktery.eu/psychologia_w_szkole; Światowa Wspólnota Medytacji Chrześcijańskiej (WCCM) w Polsce, www.wccm.pl

Współorganizator: Collegium Bobolanum

Czekamy na zgłoszenia od katechetów (nauczycieli) do 21 stycznia 2013 roku: szczegóły: tel. 41 343 28 44 lub agnieszka.rogalska@charaktery.com.pl

678

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]