Reklama

Link

Link

07.10.2013
Czyta się kilka minut
Tak, na stronie były instrukcje, jak się zabić. Prawda, że Odyseusz pisał o tym sznurze. I innych sprawach. Jednak gdy ktoś naprawdę chce, to i tak znajdzie sposób.
W

Wchodzą w głąb lasu. Idą wzdłuż rzędu słupów energetycznych. Zatrzymują się przy konstrukcji z numerem 38. Wchodzą na górę. Mężczyzna wyciąga z torby linę, opiera się bokiem o metalowe pręty, zawiązuje jej koniec na przęśle. Robi to samo z drugą, którą dziewczyna wyciąga z plecaka. Przytrzymując się jedną ręką metalowych szczebli, drugą przekładają sznury przez głowę. Dłoń dziewczyny drży, nie może sobie poradzić, mężczyzna jej pomaga. Ona ściska kurczowo stalową belkę, spogląda w dół, potem na swojego towarzysza. Na jego znak odpychają się i skaczą przed siebie. Oba ciała, gwałtownie szarpnięte, zawisają bezwładnie. Metr od ziemi, metr od siebie.
Tak to mogło wyglądać. Wiadomo tyle, że poznali się na portalu internetowym. Należeli do grona ponad tysiąca zarejestrowanych użytkowników. Z początku tylko korespondowali. Potem zaczęli się spotykać. Odwiedziła go w jego mieszkaniu...

17959

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]