Reklama

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

17.08.2015
Czyta się kilka minut
11
N

Na 11 z 15 okładek ostatnich numerów tygodnika „wSieci” umieszczono Andrzeja Dudę – na pozostałych są karykatury jego politycznych przeciwników i zdjęcia z 10 kwietnia 2010 r.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Tak jak Wasze - martwią. Zresztą wynik z okładkami "wSieci" dla Waszej buhalterii wcale nie najgorszy. Mogło być przecież na Wasze nieszczęście odwrotnie - 11 okładek karykatur . Poza tym siła rażenia tych karykatur jest jednak zdecydowanie mniejsza niż najbardziej szokujących okładek z Newsweeka (to ostatnie określenie z Wirtualnej Polski). Zauważcie też jak duże są możliwości propagandowe Waszego medialnego obozu POstępu ( z publicznym radiem i telewizją, TVN, Polsatem, Gazetą Wyborczą, Newsweekiem, Polityką, Agorą i jej bezpłatną agitówką-Metro, że o pomniejszych wspieraczach walki o demokrację nie wspomnę) - w porównaniu do środowisk związanych z kaczystami. Więc nie żałujcie im nawet ew. propagandowego przegięcia bo i tak nie dorównają zasięgiem organom zbliżonym ideologicznie do Was, choćby do skali prowadzonej kampanii strachu.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]