Reklama

Która godzina?

Która godzina?

02.07.2018
Czyta się kilka minut
To oczywiste, że na temat piłki nożnej nie mamy nic mądrego do powiedzenia, ale na temat strzelania goli – owszem.
B

By wyrazić się precyzyjniej – mimo licznych zgrzybień i otyłości, wobec zaniku skoczności, sczernienia komórek szarych i licznych podpróchnięć wciąż jeszcze rozróżniamy samobója od gola strzelonego komuś. Właściwie od zawsze rozumieliśmy, czym jest sukces bądź porażka, zastanowiwszy się nad tymi parametrami głębiej, doszliśmy do olśniewającego wniosku, że ich pojmowanie jest po prostu zmysłem, podobnym smakowi i węchowi. Słowem, rozróżnienie, czy coś ma słodki smak sukcesu czy jest w nim gorycz porażki, to niezbędne elementy dla oceny rzeczywistości. Naturalnie i mózg robi człowiekowi psikusy, i jakże często człowiek człowiekowi czyni wodę z mózgu.

Skoro ustaliliśmy już te elementarne założenia, możemy bez krępacji przejść do analiz sukcesów w rozumieniu tutejszym. Nie jest to zadanie proste, podobnie jak zapewne nie jest łatwe orientowanie się przez Diega Armanda Maradonę,...

4370

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Ich skrewił, bał się gwizdów po meczu z niejaką "espanią". Nasz by nie skrewił> nie będzie Hiszpan, tego nam w twarz. A, że jakiś tam Gabon, pardon, Senegal, to przecie "ciapaci", pasożyty i busz. Nawet stadion po sobie sprzątają, niczym "ciapate japońce" szatnię. Sarmata nigdy by się tak nie dał upodlić. Sarmata daje możliwość "ciapatemu" na wózku w Tatrach odwieźć łaskawie Jego śmiecie do wielce czcigodnego, za przeproszeniem, KUBŁA. Niech wózkowy ma satysfakcję !!! Oreeemuus !

Pozor-Wielki Elektryk może kopnąć

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]