Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

27.12.2014
Czyta się kilka minut
15 – 27 grudnia
Fot. Andrzej Iwańczuk / REPORTER
P

POROSZENKO W WARSZAWIE
„Historia, nawet najbardziej dramatyczna, nie może dzielić naszych narodów. Wybaczamy i prosimy o wybaczenie” – powiedział w polskim Sejmie prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Zadeklarował również, że złoży wniosek o zrzeczenie się statusu państwa pozostającego poza blokami wojskowo-politycznymi, co oznacza chęć wstąpienia Ukrainy do NATO.
WICEMINISTRY
Beata Małecka-Libera i Urszula Augustyn zostały pełnomocniczkami pani premier w resortach zdrowia i edukacji, a „Rzeczpospolita” pisze o kolejnych dwóch nazwiskach: Elżbiety Pierzchały w ministerstwie infrastruktury i Krystyny Skowrońskiej w resorcie skarbu. Powołania mają świadczyć o braku zaufania Ewy Kopacz wobec dotychczasowych ministrów.
PANI PREMIER NIE TAŃCZY...
...udziela wywiadów. „Mam w swoim pokoju w hotelu (...)taką...

1353

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]