Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

15.09.2014
Czyta się kilka minut
N

NA WYBORY
W Krakowie wszystko przygotowane do otwarcia Centrum Kongresowego, w Warszawie – drugiej linii metra (na zdjęciu stacja Nowy Świat), w Połańcu – nowego mostu na Wiśle, łączącego Świętokrzyskie z Podkarpackim.

RZĄDOWA GIEŁDA
W nowym gabinecie desygnowanej na premiera Ewy Kopacz ma ponoć zabraknąć Radosława Sikorskiego (przymierzany do funkcji marszałka Sejmu), Bartłomieja Sienkiewicza i Marka Biernackiego; wśród nowych ministrów będzie dotychczasowy wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk.

PODPIS DLA PROKURATORA
W ostatnich godzinach urzędowania Donald Tusk przyjął sprawozdanie Andrzeja Seremeta z działalności prokuratury w 2013 r.

EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI
Po zakończeniu dodatkowej sesji poprawkowej okazuje się, że tegoroczne matury zdało 82 proc. uczniów: 89 proc. w...

1083

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]