Reklama

Ładowanie...

Kraj w skrócie

04.08.2014
Czyta się kilka minut
29 lipca – 4 sierpnia
P

PRZEBIŁ SZKLANY SUFIT
– triumfalnie informuje okładka tygodnika „Do Rzeczy”, przedstawiająca fotomontaż z Jarosławem Kaczyńskim. W ostatnich sondażach PiS ma ok. 40 proc. poparcia i kilkanaście procent przewagi nad PO. Partia rządząca po wyborach samorządowych może stracić władzę w połowie sejmików wojewódzkich.
W PRZECIWNĄ STRONĘ.
Ludwik Dorn, nazywany dawniej „trzecim bliźniakiem” z racji bliskiej współpracy z braćmi Kaczyńskimi, zadeklarował gotowość do współpracy z PO.
SIKORSKI DO BRUKSELI.
Donald Tusk zgłosił kandydaturę ministra spraw zagranicznych na stanowisko szefa unijnej dyplomacji i wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej. „Według PiS jest wobec Rosji zbyt miękki, a według unijnych polityków zbyt twardy. Czyli w sam raz” – napisał premier na Twitterze.
SEREMET DO DYMISJI....

1439

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + karnet filmowy
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp roczny + karnet filmowy
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]