Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

21.04.2014
Czyta się kilka minut
14 – 18 kwietnia
C

CO KTO PIJE
„Dyżurni politolodzy, niektórzy dziennikarze i publicyści analizują wszystko z perspektywy warszawskiej, siedząc z komputerem Mac na placu Trzech Krzyży i sącząc sojowe latte” – powiedział Adam Hofman (PiS) w „Do Rzeczy”.
CO KTO PALI
Działacze Ruchu Narodowego (bez komputera i latte) protestowali przeciw odbudowie tęczy na warszawskim placu Zbawiciela. Wielokrotnie podpalaną instalację poddał egzorcyzmom ks. Stanisław Małkowski, mający skądinąd zakaz nauczania na terenie archidiecezji warszawskiej.
CO KTO MÓWI
„Oglądaliśmy obojętną twarz Donalda Tuska, który rozmawiał z rodzicami dzieci specjalnej troski” – mówił Jarosław Kaczyński podczas pierwszej od wielu miesięcy wizycie na antenie TVN 24.
CO KTO PISZE
„Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita”, „parszywy...

1025

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]