Reklama

KOŚCIÓŁ OTWARTY

KOŚCIÓŁ OTWARTY

21.05.2013
Czyta się kilka minut
Czwartek 16 maja w Poznaniu był dniem z „Tygodnikiem Powszechnym” i ks. Adamem Bonieckim.
Fot. Łukasz Ogrodowczyk
K

Ksiądz uczestniczył w debacie poświęconej Watykanowi na UAM, potem ze studentami rozmawiał o zawodzie dziennikarza, a wieczorem wziął udział w spotkaniu „Kościół Otwarty”, pt. „Co Franciszek mówi Polsce?”. O wyzwaniach, które nowy papież stawia polskiemu Kościołowi, debatowali także o. Maciej Biskup i dr Piotr Stachowiak. Spotkanie otworzył Piotr Mucharski, a prowadzili je Roman Bąk i Artur Sporniak. Za liczną frekwencję dziękujemy poznańskiej publiczności, a za organizację dnia Klubowi „TP” z Poznania oraz Wydawnictwu Poznańskiemu.

576

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]