Reklama

Kolejka do kolejki

Kolejka do kolejki

27.08.2018
Czyta się kilka minut
Kilka godzin trzeba stać do kolejki na Kasprowy Wierch.
MAREK PODMOKŁY / AGENCJA GAZETA
W

Wśród tłumu turystów w Tatrach znalazła się m.in. 29-letnia mieszkanka Warszawy, która zażądała od TOPR, by zwiózł ją ze schroniska Ornak (ratownicy ustalili, że „zmęczyła się poprzedniego dnia podczas wycieczki”). ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]