Reklama

Holokaust na lodzie

Holokaust na lodzie

28.11.2016
Czyta się kilka minut
Twórcy rosyjskiego odpowiednika programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, wykonujący swój program do melodii z filmu „Życie jest piękne”, pojawili się na scenie w pasiakach z gwiazdami Dawida.
Fot. youtube.com
J

Jedną z głównych ról zagrała olimpijka Tatiana Nawka, żona rzecznika Kremla Dmitrija Pieskowa. To nie pierwszy raz, kiedy rosyjska telewizja rozrywkowa emituje widowisko z Zagładą w tle. Taniec do „Fly Me To The Moon” Sinatry w wykonaniu nazistowskiego żołnierza i ukrywającej się kobiety obejrzeli w kwietniu widzowie rosyjskiego „Tańca z gwiazdami”, a w 2014 r. olimpijskie złoto w jeździe figurowej zdobyła „dziewczynka w czerwonym płaszczyku” – Julia Lipnicka, której występowi towarzyszyła melodia z „Listy Schindlera”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]