Reklama

Grecja: jest kompromis

Grecja: jest kompromis

23.02.2015
Czyta się kilka minut
Po wielodniowej „grze nerwów” kraje strefy euro przedłużyły program pomocy dla Grecji
Janis Varoufakis, minister finansów Grecji Fot. John Thys / AFP / EAST NEWS
A

Ale doszło do tego dopiero po tym, gdy od greckiego ministra finansów Janisa Varoufakisa (na zdjęciu) uzyskały obietnicę dalszych reform. SYRIZA, która w styczniu wygrała wybory obietnicą „poluzowania pasa”, musi teraz przekonać do porozumienia swych zwolenników.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]