Reklama

Gra według Lema

Gra według Lema

21.09.2020
Czyta się kilka minut
STARWARD INDUSTRIES
P

Powieść Stanisława Lema „Niezwyciężony” już w przyszłym roku trafi na ekrany komputerów i konsol. Choć założone przez współtwórców słynnego „Wiedźmina” krakowskie studio Starward Industries zapowiadało produkcję kilka miesięcy temu, dopiero z okazji 99. urodzin pisarza poznaliśmy szczegóły przedsięwzięcia i zobaczyliśmy pierwsze obrazy z gry „The Invincible”. To historia członka międzygwiezdnej wyprawy badawczej, który podczas samotnego przemierzania pustynnej planety Regis III odkrywa jej przerażające tajemnice. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]