Reklama

Futbol dla Papieża

Futbol dla Papieża

25.06.2007
Czyta się kilka minut
fot. PAWEŁ ULATOWSKI
D

Drużyny oldboyów z Grecji, Hiszpanii, Niemiec i Polski walczyły w miniony weekend na krakowskich boiskach w pierwszym turnieju "JP II Cup" zorganizowanym pod patronatem kardynała Stanisława Dziwisza. - Jan Paweł II mówił, że sport łączy ludzi ponad granicami. Chcemy pokazać, że to możliwe - tłumaczył Adam Nawałka, niegdyś znany piłkarz, jeden z organizatorów turnieju.

Emocji nie brakowało. W finale zagrały drużyny z Grecji i Niemiec, które pokonały Hiszpanów i Polaków po rzutach karnych. Finał rozgrywano już po zamknięciu tego numeru TP.

578

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]