Reklama

Futbol dla Papieża

Futbol dla Papieża

25.06.2007
Czyta się kilka minut
fot. PAWEŁ ULATOWSKI
D

Drużyny oldboyów z Grecji, Hiszpanii, Niemiec i Polski walczyły w miniony weekend na krakowskich boiskach w pierwszym turnieju "JP II Cup" zorganizowanym pod patronatem kardynała Stanisława Dziwisza. - Jan Paweł II mówił, że sport łączy ludzi ponad granicami. Chcemy pokazać, że to możliwe - tłumaczył Adam Nawałka, niegdyś znany piłkarz, jeden z organizatorów turnieju.

Emocji nie brakowało. W finale zagrały drużyny z Grecji i Niemiec, które pokonały Hiszpanów i Polaków po rzutach karnych. Finał rozgrywano już po zamknięciu tego numeru TP.

578

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]