Reklama

Futbol dla Papieża

25.06.2007
Czyta się kilka minut
fot. PAWEŁ ULATOWSKI
D

Drużyny oldboyów z Grecji, Hiszpanii, Niemiec i Polski walczyły w miniony weekend na krakowskich boiskach w pierwszym turnieju "JP II Cup" zorganizowanym pod patronatem kardynała Stanisława Dziwisza. - Jan Paweł II mówił, że sport łączy ludzi ponad granicami. Chcemy pokazać, że to możliwe - tłumaczył Adam Nawałka, niegdyś znany piłkarz, jeden z organizatorów turnieju.

Emocji nie brakowało. W finale zagrały drużyny z Grecji i Niemiec, które pokonały Hiszpanów i Polaków po rzutach karnych. Finał rozgrywano już po zamknięciu tego numeru TP.

578

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]