Reklama

Festiwal Wratislavia Cantans!

Festiwal Wratislavia Cantans!

26.08.2013
Czyta się kilka minut
Wratislavia Cantans wkracza w nową epokę.
P

Po siedmiu latach kadencji angielskiego dyrygenta Paula McCreesha funkcję dyrektora artystycznego festiwalu objął Włoch Giovanni Antonini, założyciel słynnego zespołu Il Giardino Armonico. W naszym dodatku znajdą Państwo obszerny wywiad Jakuba Puchalskiego z Antoninim, szkic Magdaleny Łoś o fenomenie włoskiego wykonawstwa muzyki dawnej, esej Doroty Kozińskiej o związkach tradycji ze światem popkultury, opowieść Olgierda Pisarenki o fascynacji Igora Strawińskiego ludową commedią dell’arte i rozważania Krzysztofa Kwiatkowskiego o historycznych zainteresowaniach włoskich awangardystów.
ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

644

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]