Reklama

Festiwal filmowy na stronie „Tygodnika Powszechnego”

Festiwal filmowy na stronie „Tygodnika Powszechnego”

09.11.2014
Czyta się kilka minut
We współpracy z organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima, któremu patronujemy, zapraszamy do uczestnictwa w dwóch festiwalach.
Kadry z filmów, które będą wyświetlane podczas festiwalu Etiuda&Anima Fot. MATERIAŁY PRASOWE
P

Pierwszy z nich (16-20 listopada), mikrofestiwal, rozpocznie się już w niedzielę 16 listopada na stronie „Tygodnika Powszechnego”, tygodnik.onet.pl – dzięki filmom przekazanym przez organizatorów Etiuda&Anima, w ciągu 5 dni zamieścimy na naszej stronie 6 filmów, każdego dnia o godz. 22.00. O filmach napisze Anita Piotrowska, recenzentka „Tygodnika Powszechnego”, laureatka tegorocznej Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za krytykę filmową.

Na drugą imprezę zapraszamy od 21 listopada do Krakowa – wtedy rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima. Przez 7 dni będzie można zobaczyć 351 filmów, zapoznać się z twórczością 82 artystów na najstarszym i największym polskim festiwalu poświęconym etiudom i animacji.

Więcej informacji na stronach tygodnik.onet.pl oraz etiudaandanima.com...

866

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]