Reklama

Festiwal filmowy na stronie „Tygodnika Powszechnego”

09.11.2014
Czyta się kilka minut
We współpracy z organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima, któremu patronujemy, zapraszamy do uczestnictwa w dwóch festiwalach.
Kadry z filmów, które będą wyświetlane podczas festiwalu Etiuda&Anima Fot. MATERIAŁY PRASOWE
P

Pierwszy z nich (16-20 listopada), mikrofestiwal, rozpocznie się już w niedzielę 16 listopada na stronie „Tygodnika Powszechnego”, tygodnik.onet.pl – dzięki filmom przekazanym przez organizatorów Etiuda&Anima, w ciągu 5 dni zamieścimy na naszej stronie 6 filmów, każdego dnia o godz. 22.00. O filmach napisze Anita Piotrowska, recenzentka „Tygodnika Powszechnego”, laureatka tegorocznej Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za krytykę filmową.

Na drugą imprezę zapraszamy od 21 listopada do Krakowa – wtedy rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima. Przez 7 dni będzie można zobaczyć 351 filmów, zapoznać się z twórczością 82 artystów na najstarszym i największym polskim festiwalu poświęconym etiudom i animacji.

Więcej informacji na stronach tygodnik.onet.pl oraz etiudaandanima.com...

866

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp miesięczny
24,90 zł

Przez 31 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]