Reklama

Domowy włóczykij kulturalny (II)

Domowy włóczykij kulturalny (II)

30.03.2020
Czyta się kilka minut
1

1 kwietnia o godz. 19.00 Centrum Kultury Jidysz zaprasza na wieczór poetycki poświęcony twórczości Debory Vogel. Wiersze poetki przeczytają aktorzy stołecznego Teatru Żydowskiego.

2 kwietnia o godz. 19.00 na platformie VOD Teatru Wielkiego Opery Narodowej ostatni internetowy pokaz „Carmen” w reż. Andrzeja Chyry.

5 kwietnia o godz. 12.00 oraz w kolejne niedziele Marcin Masecki w transmisji live z własnego mieszkania prezentuje złoty okres europejskiej muzyki klasycznej. Streaming dostępny w wydarzeniu „Masecki z domu” na Facebooku.

Do czwartku 9 kwietnia krakowski Teatr Ludowy zaprasza przedpremierowo na serial „Solaris – dzienniki czasu izolacji” w reż. Marcina Wierzchowskiego. Nagrania powstawały w trakcie prób do spektaklu, którego pierwszy pokaz miał się odbyć 21 marca.

Codziennie o godz. 18.00 słynny skrzypek Daniel Hope improwizuje ze swojego domu półgodzinny koncert. Szczegóły na stronie telewizji Arte.tv.

Codziennie o godz. 19.00 Arte.tv prezentuje także wielogodzinne transmisje z berlińskich klubów muzycznych w ramach akcji #UnitedWeStream.

W każdy weekend o godz. 19.30 Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego udostępnia pokazy swoich spektakli zrealizowanych dla Teatru Telewizji.

Słuchowisko dla Młodych Widzów przygotowali natomiast aktorzy rzeszowskiego teatru Maska. Wszystkie odcinki dostępne są na teatralnym kanale YouTube. A codziennie o godz. 10.00 na facebookowej stronie Maski krótkie ćwiczenia praktyczne z udziałem teatrologów, aktorów i specjalistów pracowni plastycznej.


CZYTAJ WIĘCEJ:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]