Reklama

Czuję próżnię

Czuję próżnię

17.08.2010
Czyta się kilka minut
W Olkuszu powstało stowarzyszenie "Stop dla dopalaczy". O akcji plakatowania, którą przeprowadziło, informowały media. Miejscowa młodzież nic o niej nie wie. Dopalacze można kupić bez problemu.
Rys. Mateusz Kaniewski
D

Dwa sklepy z substancjami imitującymi narkotyki znajdują się w ścisłym centrum miasta. Trzeci zlokalizowany jest na obrzeżach. Wszyscy mówią, że lada dzień zostanie otwarty kolejny. W mieście żyje ok. 40 tysięcy osób.

Artykuły kolekcjonerskie

Szpitalna 22. Od maja mieści się tu sklep "Nirvana", należący do sieci "dopalacze.com". Budynkowi przydałby się remont, ale gdzie się dało, naklejono reklamy. Na każdym szyldzie napis: "Artykuły kolekcjonerskie".

Ładna blondynka około trzydziestki wita uśmiechem. Ciepły kolor ścian, jasna posadzka. Dosyć pusto jak na sklep: niewielka lada po prawej stronie, przy niej dwa krzesła, a na wprost drzwi cztery eleganckie gabloty, gdzie za szkłem wystawiono na półkach kolorowe opakowania, przypominające te z prezerwatywami. Wszystko urządzone z niezwykłą...

9170

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]