Reklama

Co za ciało!

Co za ciało!

14.01.2019
Czyta się kilka minut
Zrobiliśmy sobie ostatnio fotografię bez makijażu, jest to bowiem czynność ogromnie teraz modna w świecie szeroko pojętej celebry.
U

Uczynienie dobrowolnie takiego zdjęcia ma różnorakie cele. Po pierwsze ma być obwieszczeniem, że wciąż jest się zwykłym człowiekiem, ma też symbolizować łączność i szlachetne braterstwo z zapryszczonym i nieszczęśliwym ludem. Zaiste rzec tu trzeba, że spojrzawszy na owo zdjęcie, natychmiast pokryliśmy się warstwami wszelakich maści i pudrów, w tym pudrów inteligentnych, bowiem nic nas tak nie wzdraga jak naturalność, a zwłaszcza jej nachalna odmiana.

Ten fikuśny wstęp ma dać najszerszym Masom Czytelniczym sygnał, że jesteśmy na bieżąco, zwłaszcza jeśli idzie o serwisy informacyjne niewymagające główkowania. Wszelkie materiały owych stron internetowych są, jak wiadomo, wyposażone w znakomicie skonstruowane tytuły, będące pomieszaniem okrzyków zdumienia z zagadkami. To chyba oczywiste, że szarość dnia najbardziej koloryzuje nam okrzyk „Co za ciało!”, który powoduje, że czytamy...

3938

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]