Reklama

CIDSE – cele i zadania

CIDSE – cele i zadania

21.04.2014
Czyta się kilka minut
CIDSE to międzynarodowe zrzeszenie katolickich agencji rozwoju współpracujących ze sobą na rzecz ustanowienia globalnej sprawiedliwości.
S

Siedemnaście organizacji z Europy i Ameryki Północnej połączył wspólny cel – pomoc najbiedniejszym i nierówno traktowanym. CIDSE stara się wywierać wpływ na rządy, świat biznesu i międzynarodowe organizacje, zmierzając do szeroko pojętego respektowania praw człowieka, promując sprawiedliwość społeczną oraz zrównoważony rozwój.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]