Reklama

APETYT NA POLSKĘ

APETYT NA POLSKĘ

25.06.2012
Czyta się kilka minut
Już w następnym wydaniu „Tygodnika” rozpoczynamy cykl Apetyt na Polskę.
fot. Grażyna Makara
Z

Zapraszamy w pasjonującą kulinarną podróż po Polsce, śladami najcenniejszych produktów naszych ziem i regionów. Napiszemy o smakach, historii i przyszłości tych produktów, a także o ludziach, dzięki którym wracają one na nasze stoły – o ich pasji, drodze i pracy.

Kulinarnym reportażom będą towarzyszyły opowieści i przepisy, które specjalnie dla Czytelników „TP” przygotuje Adam Gessler, znany restaurator – u nas w roli felietonisty.

Czytelników zaprosimy do nadsyłania własnych przepisów zainspirowanych naszą podróżą.

Specjalne ceny reklam dla producentów lokalnej żywności – szczegóły i informacje: reklama@tygodnik.com.pl lub tel. 12-422-05-70

706

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]