Reklama

Ankieta: Mirosława Grabowska

Ankieta: Mirosława Grabowska

05.04.2011
Czyta się kilka minut
Obraz Polski po katastrofie smoleńskiej nabrał głębszych barw i ostrzejszych konturów, zasadniczo nie różni się jednak od obrazu sprzed 10 kwietnia 2010 r.
M

Mirosława Grabowska, socjolog

Poparcie wyborcze dla Lecha Kaczyńskiego w 2005 r. i poparcie wyborcze dla Jarosława Kaczyńskiego w tym roku, oraz poparcie dla partii politycznych w wyborach z 2007 r. i obecne preferencje wyborcze - pokazują, że struktura sympatii politycznych pozostaje niezmieniona. Jarosław Kaczyński uzyskał wprawdzie mniejsze poparcie niż Lech, ale struktura tego poparcia (ze względu na wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania, religijność) pozostaje ta sama.

502

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]