Reklama

Andrzej Brzeziecki z Nagrodą im. Jerzego Turowicza

Andrzej Brzeziecki z Nagrodą im. Jerzego Turowicza

15.02.2016
Czyta się kilka minut
Fot. Grzegorz Kozakiewicz
P

Publicysta „Tygodnika”, redaktor naczelny „Nowej Europy Wschodniej” i autor książek o Białorusi został nagrodzony za wydaną w ubiegłym roku przez Znak biografię Tadeusza Mazowieckiego. To trzecia edycja Nagrody, ustanowionej w 2013 r. przez Fundację Jerzego Turowicza. Dotychczas uhonorowani zostali: Joanna Olczak-Ronikier za biografię Janusza Korczaka i Marcin Zaremba za książkę „Wielka trwoga. Polska 1944–1947”. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]