Reklama

666 lat marketingu

666 lat marketingu

27.02.2012
Czyta się kilka minut
Metal lubi czynić wokół siebie dużo hałasu, najlepiej pobrzękując szóstkami kajdan.
D

Dobra szóstka nie jest zła – wiedzą o tym nie tylko miliony rodaków grających w totka, wiedzą o tym także wyznawcy szołbiznesu oznaczonego swojskim logo: six six six. Tym razem padło na Bydgoszcz. Gród nad Brdą obchodzi właśnie, uwaga, 666. urodziny, z którą to rocznicą koncert muzyki metalowej nie ma nic a nic wspólnego. Skąd wiemy, że nie ma? Z oficjalnego oświadczenia organizatorów występów grup Decapitated, Vader i bodajże Behemoth. Dlaczego metalowa trójca wydała oświadczenie? Gdyż czuje się prześladowana z powodu braku zezwolenia pożarowego. W związku z owym brakiem, metal nie może nieuczcić 666. rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich występem w klubie Broadway.

Oczywiście Kazimierz Wielki nie byłby zachwycony: nie po to ulokował miasto, aby potomków potomków potomków jego poddanych ominęła dźwiękowa uczta. Nie po to odzyskał z rąk Krzyżaków Kujawy, aby...

3504

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]