Reklama

25 powodów do dumy: lista „Tygodnika”

25 powodów do dumy: lista „Tygodnika”

15.09.2014
Czyta się kilka minut
Robot księżycowy Husar Fot. facebook.com /HusarRobotKsiezycowy
R

RZĄD MAZOWIECKIEGO. Odwaga w czasach, kiedy nikt nie mógł być dość mądry i pewny swoich racji. ZSRR i Układ Warszawski naprawdę istniały jeszcze dwa lata.

CZŁONKOSTWO W UNII. Kraj się zmienia dzięki pieniądzom z Brukseli. Polscy politycy współdecydują o polityce wspólnoty. Jesteśmy zieloną wyspą podczas kryzysu.

POJEDNANIE Z NIEMCAMI. Otwarta granica, trwały sojusz, Berlin na wyciągnięcie ręki. A na wschodzie: wyciągnięta dłoń ku Ukrainie.

POMOC DLA INNYCH. Kraj wciąż na dorobku wspiera państwa dotknięte wojnami i klęskami żywiołowymi. W tle spektakularnych akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Polskiej Akcji Humanitarnej, Caritasu rozwija się sektor pozarządowy.

DEBATA PO „SĄSIADACH”. O bolesnej przeszłości mówimy z otwartą przyłbicą. Za zbrodnię w Jedwabnem...

4851

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]