Reklama

Żeby było, jak jest

Żeby było, jak jest

09.10.2005
Czyta się kilka minut
Mam jedno marzenie. Żeby wszystko było tak, jak jest. Często towarzyszy mi lęk, że może się stać coś złego. Człowiek nie zna dnia ani godziny. Wystarczy, że głupi samochód za szybko przejedzie i ktoś go nie zauważy. Wtedy wszystko może lec w gruzach.
M

MAJA JASZEWSKA: - Masz rzeszę fanów, którzy cenią Cię za bezkompromisowość i zaskakiwanie świeżością muzycznych pomysłów. Niezależny, utalentowany i ceniony - to chyba spełnienie marzeń każdego twórcy?

KAZIK STASZEWSKI: - I tak najważniejszy jest mój dom rodzinny. To moje gniazdo i oaza, dokąd zawsze wracam. Ogromnie mi pomaga świadomość, że są bliscy mi ludzie, dla których chcę żyć i dla których bardzo ważne jest, co robię i co się ze mną dzieje. To też pewna gwarancja bezpieczeństwa, bo mam charakter autodestrukcyjno-menelski i gdybym takiego gniazda nie miał, mogłoby być ze mną kiepsko.

- Dziś często słyszymy wyznania, że dom rodzinny okazał się dla kogoś miejscem toksycznym. Jakim ojcem jesteś dla dwóch synów?

- Nie czuję się toksycznym ojcem. Jednak widzę, jak często moi znajomi niosą ze...

6822

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Od 25 maja 2019 r., godz. 0:00, do zakończenia głosowania do Parlamentu Europejskiego trwa CISZA WYBORCZA. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej. Dowiedz się więcej >> 

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]