Reklama

Zdepolaryzuj się! [TEST]

Zdepolaryzuj się! [TEST]

12.09.2018
Czyta się kilka minut
Zachęcamy do rozwiązania testu i konfrontacji z poziomem własnego uwikłania w polityczną polaryzację.
M

Marcin Napiórkowski w tekście "Cichy zabójca demokracji", do którego został przygotowany poniższy test, pisze: "To propozycja konfrontacji z poziomem własnego uwikłania w polityczną polaryzację. Pytania zostały tak pomyślane, by zachęcić do refleksji nad różnymi wymiarami politycznej polaryzacji. Zapraszam teraz do wykonania testu. Zachęcam do szczerych odpowiedzi". 

Il. Lech Mazurczyk
Il. Lech Mazurczyk

CZYTAJ ARTYKUŁ MARCINA NAPIÓRKOWSKIEGO, DO KTÓREGO ZOSTAŁ PRZYGOTOWANY POWYŻSZY TEKST >>>

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Autor artykułu

Semiotyk kultury, doktor habilitowany. Zajmuje się mitologią współczesną, pamięcią zbiorową i kulturą popularną, pracuje w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]