Reklama

Ładowanie...

Zdepolaryzuj się! [TEST]

Zdepolaryzuj się! [TEST]

12.09.2018
Czyta się kilka minut
Zachęcamy do rozwiązania testu i konfrontacji z poziomem własnego uwikłania w polityczną polaryzację.
M

Marcin Napiórkowski w tekście "Cichy zabójca demokracji", do którego został przygotowany poniższy test, pisze: "To propozycja konfrontacji z poziomem własnego uwikłania w polityczną polaryzację. Pytania zostały tak pomyślane, by zachęcić do refleksji nad różnymi wymiarami politycznej polaryzacji. Zapraszam teraz do wykonania testu. Zachęcam do szczerych odpowiedzi". 

Il. Lech Mazurczyk
Il. Lech Mazurczyk

CZYTAJ ARTYKUŁ MARCINA NAPIÓRKOWSKIEGO, DO KTÓREGO ZOSTAŁ PRZYGOTOWANY POWYŻSZY TEKST >>>

Autor artykułu

Semiotyk kultury, doktor habilitowany. Zajmuje się mitologią współczesną, pamięcią zbiorową i kulturą popularną, pracuje w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]