Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Zapraszamy na debatę „Charakterów”

Zapraszamy na debatę „Charakterów”

04.03.2013
Czyta się kilka minut
Organizowana przez pismo „Charaktery” debata naukowa pt. „Sumienie i mózg”...
o

odbędzie się 14 marca o godzinie 17.00 w Akademii Ignatianum przy ulicy Mikołaja Kopernika 26 w Krakowie.

W spotkaniu wezmą udział:

prof. dr hab. Tadeusz Gadacz – filozof i religioznawca z Instytutu Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, autor m.in. „Historii filozofii XX wieku. Nurty”, redaktor encyklopedii religii PWN

dr hab. Ryszard Stach – psycholog z Instytutu Psychologii Stosowanej UJ, zajmujący się psychologią społeczną i psychologią moralności; ostatnio ukazała się jego książka „Sumienie i mózg. O wewnętrznym regulatorze zachowań moralnych”.

Wybitni przedstawiciele świata nauki będą dyskutować na temat związków między sumieniem a mózgiem.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.charaktery.eu.

787

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]