Reklama

Ładowanie...

Zapraszamy na debatę „Charakterów”

04.03.2013
Czyta się kilka minut
Organizowana przez pismo „Charaktery” debata naukowa pt. „Sumienie i mózg”...
o

odbędzie się 14 marca o godzinie 17.00 w Akademii Ignatianum przy ulicy Mikołaja Kopernika 26 w Krakowie.

W spotkaniu wezmą udział:

prof. dr hab. Tadeusz Gadacz – filozof i religioznawca z Instytutu Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, autor m.in. „Historii filozofii XX wieku. Nurty”, redaktor encyklopedii religii PWN

dr hab. Ryszard Stach – psycholog z Instytutu Psychologii Stosowanej UJ, zajmujący się psychologią społeczną i psychologią moralności; ostatnio ukazała się jego książka „Sumienie i mózg. O wewnętrznym regulatorze zachowań moralnych”.

Wybitni przedstawiciele świata nauki będą dyskutować na temat związków między sumieniem a mózgiem.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.charaktery.eu.

787

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]