Reklama

Za tydzień dodatki specjalne

Za tydzień dodatki specjalne

20.02.2012
Czyta się kilka minut
W następnym numerze znajdą Państwo Magazyn Literacki "Książki w Tygodniku" oraz dodatek o najżywiej dziś dyskutowanych problemach prawnych.
M

Magazyn Literacki "Książki w Tygodniku" za tydzień w kioskach oraz w wydaniu na Kindle!

W 1939 roku, po siedemnastu latach wytężonej pracy, James Joyce ukończył dzieło, które uchodzi za największe i zarazem najbardziej tajemnicze osiągnięcie w dziejach literatury światowej – powieść „Finnegans Wake”. W 2012 roku, po dziesięciu latach mrówczej pracy, Krzysztof Bartnicki ukończył pierwszy polski przekład owego utworu. W najbliższym „Magazynie literackim” będziemy świętować to niezwykłe wydarzenie literackie.

W numerze: Bartnicki, Bazarnik, Fajfer, Jankowicz, Momro, Paziński. A poza tym felietony Ingi Iwasiów i Piotra Śliwińskiego, komiks Bartosza Minkiewicza i recenzje nowości wydawniczych.

W następnym numerze także dodatek specjalny, w którym razem z Naczelną Radą Adwokacką zajmujemy się trzema problemami najgoręcej dziś...

1695

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]