Reklama

Ładowanie...

Za tydzień dodatek: MUZYKA NA SZCZYTACH

03.09.2013
Czyta się kilka minut
Festiwal Muzyka na Szczytach obchodzi swój mały jubileusz – pięciolecie istnienia.
Z

Zanim gwarne Zakopane znów przemieni się w międzynarodową trybunę muzyki i innych sztuk pięknych, w naszym dodatku znajdą Państwo:

szkic Agaty Kwiecińskiej o fenomenie wykonawczym zespołu Kwadrofonik
esej Macieja Jabłońskiego o powikłanych losach inspiracji „Sonatą Kreutzerowską” Beethovena
kilka uwag Małgorzaty Sadowskiej o filmie Jana Kounena „Coco Chanel & Igor Stravinsky”
portret niezwykłego pianisty Jonathana Plowrighta, nakreślony piórem Kacpra Miklaszewskiego.

Zapraszamy do lektury!

524

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]