Reklama

Wstęp

Wstęp

10.12.2012
Czyta się kilka minut
Już po raz drugi zapraszamy do Gdańska na festiwal Actus Humanus.
Georges de la Tour, „Pokutująca Maria Magdalena” (ok. 1638-43) Fot. © Bridgeman Art Library / FotoChannels
W

Wraz z naszymi autorami chcemy towarzyszyć Państwu w podróży do świata muzyki dawnej, duchowo związanej z okresem adwentu. Przybliżymy wykonywane w Gdańsku dzieła, umieścimy je w kulturowym kontekście, nakreślimy portrety wybitnych kompozytorów i porozmawiamy z artystami.

Zachęcamy do rozkoszowania się genialną muzyką. I do myślenia o niej – wraz z „Tygodnikiem Powszechnym”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]