Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

„Wolności oddać nie umiem”

„Wolności oddać nie umiem”

04.12.2017
Czyta się kilka minut
Pod takim hasłem odbyło się w piątek 1 grudnia spotkanie z ks. Adamem Bonieckim.
MAGDA STAROWIEYSKA / POLIN
J

JUŻ NA GODZINĘ przed rozpoczęciem sala w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN była pełna. Do budynku weszło blisko tysiąc osób, czekając wcześniej w długiej kolejce przed Muzeum (na zdjęciu poniżej). Część gości oglądała spotkanie w sali głównej, pozostali – na ekranach we foyer. Transmisję ze spotkania obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób z 32 krajów (wideorelacja jest dostępna na naszej stronie). Partnerami wydarzenia były „Tygodnik Powszechny”, Klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie, Wydawnictwo WAM oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Dyskusję prowadziła Anna Goc, dziennikarka „Tygodnika Powszechnego”.©(P)

 

MAGDA STAROWIEYSKA / POLIN

Galeria zdjęć

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]