Reklama

Ładowanie...

„Wolności oddać nie umiem”

„Wolności oddać nie umiem”

04.12.2017
Czyta się kilka minut
Pod takim hasłem odbyło się w piątek 1 grudnia spotkanie z ks. Adamem Bonieckim.
MAGDA STAROWIEYSKA / POLIN
J

JUŻ NA GODZINĘ przed rozpoczęciem sala w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN była pełna. Do budynku weszło blisko tysiąc osób, czekając wcześniej w długiej kolejce przed Muzeum (na zdjęciu poniżej). Część gości oglądała spotkanie w sali głównej, pozostali – na ekranach we foyer. Transmisję ze spotkania obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób z 32 krajów (wideorelacja jest dostępna na naszej stronie). Partnerami wydarzenia były „Tygodnik Powszechny”, Klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie, Wydawnictwo WAM oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Dyskusję prowadziła Anna Goc, dziennikarka „Tygodnika Powszechnego”.©(P)

 

MAGDA STAROWIEYSKA / POLIN

Galeria zdjęć

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]